contact_phone Telefon: +48 535-000-641         contact_mail Adres E-mail: kt.biurorachunkowe@gmail.com
Kt-Office

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych świadczonych przez nasze biuro rachunkowe zapewniamy pomoc także w innych tematach związanych z obsługą księgową. Do nich należy wyprowadzanie zaległości księgowych, podatkowych, wobec ZUS i kadrowo-płacowych, a także doradztwo w zakresie wyboru formy działalności gospodarczej oraz jej rejestracji.

Wyprowadzanie zaległości

Z naszą rzetelną pomocą uniknąć można ewentualnych sankcji na wypadek kontroli z Urzędu Skarbowego lub z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zdarza się bowiem, że niektóre podmioty – mimo że mają taki obowiązek – nie prowadzą księgowości. Wówczas nasza rola polega na tym, aby zweryfikować kompletność i prawidłowość zapisów, rozliczeń. W imieniu klienta przygotowujemy i składamy korekty deklaracji podatkowych, oraz ZUS zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasze biuro również kontaktuje się w tych tematach z urzędami. Wyprowadzanie zaległości wyceniane jest indywidualnie.

Pomoc przy zakładaniu działalności

Nasze wsparcie deklarujemy także tym osobom, które chcą uruchomić swój biznes. Aby uniknąć niepotrzebnych błędów, skonsultowanie tej decyzji z takimi specjalistami jak my, może okazać się bardzo trafnym posunięciem. Pomagamy na etapie wyboru prowadzenia działalności gospodarczej, księgowego sposobu rozliczania się oraz w zakresie rejestracji. Chętnie też podejmiemy się prowadzenia obsługi księgowej, finansowej i kadrowej.

Naszą ofertę dostosowujemy zawsze do klienta i jego oczekiwań.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami

     
Copyright by Bartosz Zborowski © 2020